O naší společnosti

Nabízíme pomoc nemocným a zdravotně postiženým při jejich návratu do běžného života. Usnadňujeme péči rodinným příslušníkům o jejich blízké. Cech

Od roku 2007 jsme specialistou na odstraňování schodišťových bariér a jako výhradní distributor nabízíme produkty rakouské firmy SANO. Jedná se především o schodolezy zn. Liftkar.

Jsme členem Cechu mobility, jehož posláním je pomoc při prosazování společných zájmů jeho členů a zájmů osob se sníženou možností pohybu a orientace a jejich potřeb. Provádí poradenství, propagaci a osvětu na veřejnosti o aktuálních možnostech a způsobech řešení při odstraňování architektonických bariér.

Elektrické schodolezy Liftkar

Jsme nejstarší dodavatel kolečkových schodolezů značky Liftkar v ČR. Naše elektrické schodolezy  jsou mobilní, lehké, bezpečné a snadno ovladatelné.  Nabízíme je v několika variantách podle potřeb klienta.

Schodišťové sedačky

Máme k dispozici celou řadu možností, jak řešit schodišťovou bariéru. Po prohlídce konkrétního schodiště navrhujeme klientovi řešení na míru. Dodáváme schodišťové sedačky pro přímá i točitá schodiště a máme řešení i pro extrémně úzké schody.

Schodišťové plošiny

Jsme jediným dodavatelem unikátního řešení schodišťových bariér pomocí závěsné šikmé schodišťové plošiny. Vodící kolejnice je v tomto případě upevněna do stropu a schodiště zůstává volné.

Půjčovna zdravotních a kompenzačních pomůcek

Provozujeme půjčovnu zdravotních a kompenzačních pomůcek včetně dopravy.  Nabízíme například elektrické polohovací postele, schodolezy, invalidní vozíky, chodítkatoaletní a sprchové židle a další zdravotní pomůcky. Přepravu všech pomůcek i jejich odbornou montáž Vám rádi zajistíme.